Hlásím se do služby - Jan Darkrider

Zaujal vás fanklub natolik, že jste se rozhodli stát jeho členem.

Hlásím se do služby - Jan Darkrider

Příspěvekod jodarkrider » 15 dub 2018, 08:40

Jan Darkrider se hlásí do služby.

Slovo dalo slovo - Snad si onen nejmenovaný pachatel bude pamatovat... :lol: - rozhodla jsem se upsat do služby u 39. eskadry - konkrétně pak k HMS Royalist - přiznám se bez mučení, že nemalou roli k této volbě vedl fakt, že na této lodi již slouží osoba mne známá. Co se týče formalit - v reálu Jana, věkem již přes 30, momentálně přebývám v Mrlínku - pro zvědavé se nachází ve Zlínském kraji - tedy není součástí Prahy, jak jsem se mylně domnívala před vće než 10 lety... :P - jinak vystupuji pod přezdívkou Jan Darkrider, kterou preferuji, jsem fandou sci-fi, military a roleplayingu.

Psala mi už z personálního, komandér-poručík Kyra Skress, že bych se měla ozvat přímo kapitánovi, nicméně, v rámci zachování řádného postupu se ohlašuji i zde, i byť třeba jen proto, že pokud bych vpadla do e-mailu svému velícímu, aby věděl, že nemá házet do spamu.

Co se týče zařazení - taktická sekce mi je tak nějak blízká, tak pokud by se našlo místo pro Mladšího Taktického Důstojníka (nechci začínat moc vysoko) byla bych nadměrně ráda, nicméně pokud by byla potřeba jiné pozice, napadům se nebráním.

A to bude pro tentokrát vše... moje nemalá grafomanie a psaní dlouhých nesmyslů hned na úvod může odradit.
jodarkrider
Člen Fanklubu

Zpět na Hlásíme se do služby