Jak se přihlásit do služby.

Zaujal vás fanklub natolik, že jste se rozhodli stát jeho členem.

Jak se přihlásit do služby.

Příspěvekod RicoTheCat » 03 říj 2014, 06:23

Přihlášení do služby na jedné z lodí BatCruRon 39 je proces zahrnující dva kroky.

  1. Prvním krokem je samotná registrace do fanklubu. Registrace do fanklubu je úzce spojena s registrací na forum. Pokud jste již registrovaným diskutujícím na našem foru a zároveň nejste členem fanklubu, v záhlaví fora naleznete odkaz který vás nasměruje k formuláři. Po jeho vyplnění je vaše "žádost" zařazena do systému a bude obratem schválena naším personálním důstojníkem. Pokud nejste diskutujícím na foru, můžete při registraci rovnou požádat o zařazení do fanklubu. (při registraci změnit "Přihlásit do fanklubu" z "NE" na "ANO" a vyplnit požadovaná data)

  2. Jako druhý krok je nutné našemu personalistovi sdělit o jakou pozici v posádce se ucházíte případně o jakou hodnost máte zájem. K tomuto slouží právě tato sekce "Hlásíme se do služby". Pro přehlednost této sekce vás tímto žádám abyste založil/a nový topic do jehož předmětu napíšete "Přihláška do služby - přezdívka" a do textu nám sdělte na kterou loď chcete být zařazen/a, s jakou hodností a další informace které považujete za nutné.
"Chief engineer of HMS Phantom is probably immortal. Last time when prime minister tried to kill him by sword, he accidentally knighted him."
"Luna nos custodit" - "Luna watches over us"
Uživatelský avatar
RicoTheCat
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: 10 kvě 2008, 11:23
Bydliště: Plzeň

Zpět na Hlásíme se do služby

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron