Hlásím se do služby - Crones

Zaujal vás fanklub natolik, že jste se rozhodli stát jeho členem.

Hlásím se do služby - Crones

Příspěvekod Crones » 03 dub 2019, 16:03

Ahoj,
tak po několika-letém pozorování vás všech na různých conech jsem se před pár měsíci konečně dostal ke knížkám a zoufale jim propadl. Na letošním Starconu padlo slovo a tak se tu hlásím do služby. Jakožto bývalý pražák a současný Ostrovák (karlovarský kraj) bych poprosil o zařazení na Ishtar :-)

Nevím podle čeho se určuje zařazení/hodnost, ale mezi moje zálibi patří boj bezezbraně i s nimi (šerm, lukostřelba, střelba, kenpo), slovansko-vikingské období, technika první a druhé světové války, focení, pivo a první pomoc. Čtení fan/sci-fi knih a podobné věci pokládám za samozřejmost :D
S ohledem na to at budu na zbraňovém, taktickém, senzorovém nebo na lékařském, věřím že zastanu přidělenou práci :-)

Pro vícero info o mě, napište, rád odpovím :-)
(PS: omlouvám se za případné hrubky, špatnou diakritiku a podobné šílenosti v psaném projevu, jsem "dys-debil" a i přes veškerou snahu mi spousta chyb uteče)

Crones
Crones
Člen Fanklubu

Re: Hlásím se do služby - Crones

Příspěvekod Kobalt » 04 dub 2019, 12:20

Zdravím tě Crones,
já jsem komandér-poručík Tomáš "Kobalt" Váca, velitel torpédoborce Acheron a Havenské sekce.
Nechci tě rozhodně přemlouvat aby jsi opustil mantichorské řady a přešel na stranu Republiky, k tomu se možná propracuješ sám v pozdějších knížkách ;) . Ale pokud bys měl zájem tak tě můžu pozvat na naši loď, nebo jen na nějaké její akce. Naše základna je v Plzni ale pokrýváme cokoliv západně od Prahy (Jihočeský, Ústecký, Plzeňský a Prahu). Pití piva tu budeš mít lepší jak v praze, loď máme plnou techniků, historiků i střelců :D

Crones píše:Ahoj,
tak po několika-letém pozorování vás všech na různých conech jsem se před pár měsíci konečně dostal ke knížkám a zoufale jim propadl. Na letošním Starconu padlo slovo a tak se tu hlásím do služby. Jakožto bývalý pražák a současný Ostrovák (karlovarský kraj) bych poprosil o zařazení na Ishtar :-)

Nevím podle čeho se určuje zařazení/hodnost, ale mezi moje zálibi patří boj bezezbraně i s nimi (šerm, lukostřelba, střelba, kenpo), slovansko-vikingské období, technika první a druhé světové války, focení, pivo a první pomoc. Čtení fan/sci-fi knih a podobné věci pokládám za samozřejmost :D
S ohledem na to at budu na zbraňovém, taktickém, senzorovém nebo na lékařském, věřím že zastanu přidělenou práci :-)

Pro vícero info o mě, napište, rád odpovím :-)
(PS: omlouvám se za případné hrubky, špatnou diakritiku a podobné šílenosti v psaném projevu, jsem "dys-debil" a i přes veškerou snahu mi spousta chyb uteče)

Crones
Kobalt
Člen Fanklubu

Příspěvekod Crones » 04 dub 2019, 17:23

Zdar a sílu Kobalte,
díky za nabídku, ale příklon k Havenu prozatím opravdu nehrozí :D Tiesman(či jak se píše, snad mi odpustí) je sice sympaták, stejně jako Sharon a další, ale ... O:-)
Ale rozhodně neodmítnu možnost se potkávat s podobnýma blázma a nad pivem pokecat o zbraních a podobně :-) Sice jsem na tom s volnym časem dost na štíru (pořád samé cony, vandry, rodiné povinnosti atp)..
A co se piva týče, já jsem už hodně zhejčkaný... pár let popíjení v Praze v Beergeeku a podobných podnicích, a momentálně pracující v craftovém pivovárku... takže pokud v plzni tak na Raven :D

Zatím a díky za reakci ;)
Crones
Člen Fanklubu

Příspěvekod vevericka » 24 dub 2019, 22:13

Ahoj,
jako aktuální CO eskadry tě vítám v našich řadách!
Pokud chceš být zařazen na Ishtar, měl by ses obrátit přímo na jejího velícího, mladšího kapitána Alexe Blue. Ten ti pak pomůže rozhodnout se o konkrétním zařazení.
VADM Veverička, OG
vevericka
Člen Fanklubu

Zpět na Hlásíme se do služby