Maly dotaznik.

diskutujte o všem a o ničem

Maly dotaznik.

Příspěvekod Shras » 02 zář 2015, 04:57

Ahoj Posadky,
Mam jednoduchou otazku.
"Co vas bavi a zajima?"

Nemusite se nijak rozepisovat. jen bych rad jednoduchy seznam, co ma smysl umistovat/kopirovat na Foru/FB/Fantomailu.
My si to pak secteme a udelame si carky. :) Samozdrejmne ocekavam, ze sve stare odpovedi budete editovat. treba kdyz o 20 postu dale nekdo umisti neco co ve vasem seznamu nebylo a vy zistitite, ze vas to vake zajima.

NA konci zari to vyhodnotime. melo by to slouzit i vam pokud vahate jestli se o necem zminit/pozvat.

Diky A ring volny.
A konec tehle snusky ...... .
Skutecne cerstve jidlo ... neuhne pred vidlickou.
Pokud mate pocit ze to nejhorsi mate za sebou... pockejte do zitra
Alpha5: Jake vysady maji mrtvi?
Lemmy Caution :Uz nezemrou.
Shras
Člen Fanklubu

Re: Maly dotaznik.

Příspěvekod Kyra » 03 zář 2015, 13:46

Jsi si jistý, že to chceš "slyšet" i ode mne?

No dobře, dobře. Ale jestli lidi z Equinoxu zdrhnou s tím, že mají šíleného chirurga, navštívím Phantom :twisted:

zbraně chladné a palné - spíše ty historické, jako kuše (mám), muškety (zatím nemám, ale chci) apod., s tím související historie (do 1. sv. války) včetně historie mučení a trestu smrti
dále pc hry, literatura (jak jinak SF + F), hudba, ilustrace (spíš čmárání) a možná se ještě něco najde :)
Jinak ještě ze sportu: historický šerm (dočasně jsem přešla z praxe na teorii), návštěvy hradů, zámků a dalších historických objektů, kufrování vlivem uzavírek způsobených opravami na silnicích

editováno
Naposledy upravil Kyra dne 29 zář 2015, 14:33, celkově upraveno 1
"Zemřel na selhání orgánů." "Jak to?! Vždyť šlo jen o preventivní prohlídku!" "Vyndala jsem je."
Žádám velení o zakoupení terče, abych se během pauzy měla do čeho trefovat skalpely.
Kyra
Člen Fanklubu

Příspěvekod Vilda » 23 zář 2015, 21:33

Kyra píše:No dobře, dobře. Ale jestli lidi z Equinoxu zdrhnou s tím, že mají šíleného chirurga, navštívím Phantom :twisted:

Hele, nezdrhli jsme doteď...

K tématu, mě zajímá ledacos - literatura, fantastika i jiná, pc hry, deskovky, lego, ale nemám problém (krom brblání když mě někdo nutí) s fyzickejma činnostma jako paint, lasergame nebo i obyčejnej pochod/procházka
Okay, I'll rise but I refuse to shine.
Vilda
Člen Fanklubu

Příspěvekod Maril » 24 zář 2015, 07:02

Ahoj,
Mne zajímá něco svižného ke čtení, ale bez detailních popisů smrtelných zranění. A na amatérské úrovni hvězdy a vesmír (jé, to je krásné).
Dále cokoliv, kde lze potkat živé lidi bez cigaretového dýmu (cony, deskovky, airsoft) - jen jsem limitována kočárkem, případně dostupností hlídání. Takže až na naplánované výjimky mám útrum s konzerty a kinem.

Málem bych zapomněla: výlety a procházky, poslední dobou upřednostňuji civilizované cesty.
Znáte snad lepší­ zábavu, než organizovat život admirálovi?
Maril
Moderátor

Příspěvekod Blanca » 24 zář 2015, 10:29

Toho by bylo příliš mnoho. Takže jenom drobné příklady:

Baví mě čtení, psaní a divadlo (koukání i hraní). Obecně jazyky a překládání. Zajímá mě historie a technika (zejména válečná), všechny střelné zbraně, létání, letadla (nejvíc druhoválečná) a letadlové lodě (ostatní lodě taky). Turistika všeho druhu a cestování obecně. Fotografování a fotografie. Náboženství a víra. Koncerty, výstavy, kultura.

Did that narrow it down for you? ;)
"There are no little secrets among my girls!"
Blanca
Člen Fanklubu

Příspěvekod Thyrann » 24 zář 2015, 12:24

Zájmy?

Uf... No dobře:

Sci-fi knihy, filmy, seriály a samozřejmě i PC hry (tam to uhýbá i do fantasy). Občas i něco napíšu.
Technobláboly = "zasvěcené" vysvětlení a diskuse o budoucích technologiích.
PC hry: Tady je to hodně široké, dlouhé i bystrozraké. Hlavně strategie, stealth akce, budovvtelské, ...
Reálně téměř všechno, co se hýbe ve všech třech rozměrech. Různé technické zajímavosti.

A hlavně gaučing. :-)
Laws of every Paladin:
1) My honor is my life
2) Freedom of mine ends where freedom of other begins
3) No matter what I do, WHY is what matter the most.

otherwise...
FLY FAST, STAY STRONG, FIGHT FIERCELY, DIE WELL... ;-)
Thyrann
Člen Fanklubu

Příspěvekod Dalin » 24 zář 2015, 16:01

- PC hry - aktuálně na střídačku World of Tanks a Minecraft (Direwolf20 mod pack)
- anime, filmy, seriály, youtube a twitch (v současnosti hlavně letsplayery WoT a MC)
- čtení - scifi a fantasy, zpravodajské servery
- hudba - soundtracky, Nightwish, Two Steps from Hell
Dalin
Člen Fanklubu

Příspěvekod Julianne » 24 zář 2015, 16:18

Sci-fi nejrůznějších subžánrů. V menší míře fantasy a horor. Především knižní, ale i filmová a seriálová fantastika.
Veškerá věda, v největší míře biologie a astronomie.
Technologie. Transhumanismus. Průzkum vesmíru.
Cestování. Historie. Krav maga. Fotografování.
Julianne
Člen Fanklubu

Příspěvekod PhanTom » 24 zář 2015, 20:10

- Science fiction a fantasy skoro na všechny způsoby. Literatura, filmy, seriály, anime, hry... Tempo pojetí, nebo konkrétní (sub)žánr nehraje roli, hlavně když to má hlavu a patu, autor nad tím viditelně trochu přemýšlel a dokáže se to udržet na zemi aspoň špičkama palců.

- Věda a technika, pokrok, výzkum a vývoj. Především civilní i bojová přibližovadla pozemního a vzdušného druhu a střelné zbraně posledních dvou století, hlavně ty z období 1880s - 1970s. Mám slabost pro historické rarity a zvláštnosti a forgottenweapons.com je pro mě něco jako zenová stránka.

- Rocková muzika a jinak hudba všech možných žánrů, co se s touhle oblastí nějak setkávají.
Jsem těžký pasivní kytaroholik, Mark Knopfler je můj jediný bůh a Dire Straits byli jeho proroci.

To tak prozatím zhruba v kostce...
Let's go to Haven and give 'em hell!

Nudíte se? Pořiďte si stromovou kočku... nebo ysalamiriho.
PhanTom
Člen Fanklubu

Příspěvekod FromCzech » 24 zář 2015, 21:02

No...

Filmy seriály... všeho druh. Filmy jsou lepší na odreagování, seriály když je nějaký super dlouhý příběh. Sitcomy kde je každý díl o něčem jiném nějak nesleduji... ale TBBT je super :D
Na PC nejraději strategie, série C&C, Starcraft, ted jsem se vrátil je staršímu Supreme Commander... raději tanky a letadla, mlátit se mečema mě moc nebere. Dále sem tam World of Warships a hodně Space Engineers.
Knihy... nejraději Sci-fi :D Pochopitelně série Honor ;) dále mám rád např. všechno od Kulhánka, Fabian Carpe diem a dál, Buettner Sirotčinec a dál... aktuálně čtu Hunger Games (začal jsem teď o víkendu ;)
Hudba - koncerty a festivaly, nejraději MoR ve Vizovicích, v prosinci na zimní, nejbližší koncert pojedu Sabaton v Brně :)
A obecně... studuji strojírenství takže vše kolem techniky od aut po letadla, mám rozestavěný dřevěný RC Piper J-3 ale nemám na to čas, hodně jsem lepil platové z druhé světové, ale všechno to je už na půdě v krabici a čeká až to tam někdo najde...
Adam :)
FromCzech
Člen Fanklubu

Příspěvekod Dragon Lord » 25 zář 2015, 14:34

Tedy za mně:

SF a fantasy filmy, seriály a literatura. Historie (zejména vojenská), věda a technika (i historická). Chladné a historické střelné zbraně a bojová umění.

Videohry, deskovky, taktické a jiné simulátory (počítačové i deskové).

Turistika, památky a outdoor aktivity včetně airsoftu (i když jen začátečnicky).

Jinak taky co napsala Blanca.
An ancient Earth general once said:
Never, ever, ever, ever give up Winston Church Hill.
I never quite got that hill metaphor.
Dragon Lord
Člen Fanklubu

Příspěvekod RicoTheCat » 25 zář 2015, 15:42

Mno tak za mě od všeho trochu

SF a fantasy v jakékoliv podobě, anime, manga , videohry, počítače, výzkum vesmíru, vlaky a tak něják technika všeho druhu.
"Chief engineer of HMS Phantom is probably immortal. Last time when prime minister tried to kill him by sword, he accidentally knighted him."
"Luna nos custodit" - "Luna watches over us"
RicoTheCat
Administrátor

Příspěvekod Lessis » 27 zář 2015, 11:54

Hmm, docela spoustu společného s ostatními, jak tak čtu:

sci-fi, fantasy - v knižní i filmové či seriálové podobě
pc hry - kromě klasických stříleček snad všechny typy(strategie -RT, tahové, budovatelské....,mmorpg, spousta biowařích a blizzardích her...., tak nějak všechno, co mě zrovna zaujme)

ale kam mě vážně nedostatnete jsou procházky v přírodě, neb příroda je nebezpečné místo, kde žije spousta potvor.....
Lessis
Člen Fanklubu

Příspěvekod Klimax » 27 zář 2015, 22:42

Sci-fi, fantasy, vojenství,...
Počítače (HW, SQ, programování,...)
Hry
(Web)comics
a další...
Klimax
Člen Fanklubu

Příspěvekod vevericka » 28 zář 2015, 13:56

Tak u mě to bude všehochuť...

Z literatury sci-fi, fantasy, historické romány, válečné romány, literatura faktu.
PC hry hlavně "stavěcí" strategie, případně totální stupidity na odreagování.
Částečně vojenská technika, zbraně, střelba. Trošku taky paleontologie.
Ze sportovnějších záležitostí lezení (zásadně tedy pod dozorem, sama si to netroufnu), jinak spíš sem tam drobnosti, co mě zaujmou.
Vycházky do přírody, geocaching, návštěvy památek (hrady, zámky, zříceniny, skanzeny...). K tomu i astronomie.
Ruční práce nejrůznějšího druhu, jmenovitě pletení, háčkování, tkaní, síťování, frivolitky, paličkování... Jen šití nemusím.
Jinak obecně IT, koneckonců mě to živí.
Navíc k tomu cizí jazyky - ne že bych jich víc uměla pořádně.
vevericka
Člen Fanklubu

Zpět na Co se jinam nevešlo