Hláškovaná

diskutujte o všem a o ničem

Hláškovaná

Příspěvekod Kyra » 05 pro 2014, 14:06

Dodávejte hlášky z vaší fanklubové profese...

Díky Bohu Zkoušejícímu za lepící pásku! Třeba tuhle, když mi během operace došla nit...
Při poslední inventuře jsem zjistila, že se mi ztratila pilka na kosti. Tak jsem si pořídila sekeru.
"Zemřel na selhání orgánů." "Jak to?! Vždyť šlo jen o preventivní prohlídku!" "Vyndala jsem je."
Žádám velení o zakoupení terče, abych se během pauzy měla do čeho trefovat skalpely.
Kyra
Člen Fanklubu

Re: Hláškovaná

Příspěvekod RicoTheCat » 06 pro 2014, 08:36

Bezpečnostní pojistky se přeceňují. Komandéři Rax a Skress jsou příkladem toho že ty na hypergenerátoru nejsou vůbec potřeba. Jen mám pocit že dokařské krysy budou mít trochu práce s opravou trupu.

Při poslední prohlídce hlavního vedení došlo k drobné nehodě. Jeden z techniků se při neopatrném pohybu dotkl supravodivého kondenzátoru. Ochranný oblek ho sice zachránil, ale přezdívku "Deep Fried Donelly" mu už nikdo neodpáře...
"Chief engineer of HMS Phantom is probably immortal. Last time when prime minister tried to kill him by sword, he accidentally knighted him."
"Luna nos custodit" - "Luna watches over us"
RicoTheCat
Administrátor

Příspěvekod Rax » 06 pro 2014, 12:24

Co vyplynulo z chatu s hlavním inženýrem HMS Phantom:

Při jedné rutinní prohlídce systémů HMS Royalist měl jeden z techniků nemístné narážky na jednu svou spolupracovnici. Bohužel zvolil špatný objekt kde zkoušet flirtovat. Zaprvé: ta malá rusovlasá osůbka s širokým úsměvem byla přítelkyní šéfinženýra, a za druhé byl její otec plukovník RMMC ve výslužbě....

Čert vem palivo....naše loď letí na alkohol....a posádka taky...

HMS Royalist se ukázal být perfektní diplomatickou lodí. Na žádné jiné lodi totiž není pálenice přes 3 paluby a 18 přepážek...aneb k čemu vlajkový můstek a auxcon

Na většině lodí se musí kolona dovedně skrývat....na této je hrdě vystavena v ubikaci XO
Rax
Člen Fanklubu

Příspěvekod Shras » 06 pro 2014, 12:57

"Pokud se to jeste hybe, posle to to zpatky na osetrovnu."
"Neklesejte na duchu! strojovna porad vede v statistice potencialne smrtelnych urazu a doktorka otravila cajem vic clenu posadky nez vy."
Kuchynka -- skoleni novych kuchtiku.

RL. TC.:
"zustanu u jedu"
Renfri (seflekarka HMS Phantom)
Skutecne cerstve jidlo ... neuhne pred vidlickou.
Pokud mate pocit ze to nejhorsi mate za sebou... pockejte do zitra
Alpha5: Jake vysady maji mrtvi?
Lemmy Caution :Uz nezemrou.
Shras
Člen Fanklubu

Příspěvekod RicoTheCat » 06 pro 2014, 16:49

Protektor Benjamin navštívil GNS Equinox.. Chvástání doků jak je loď perfektně připravena skončilo ve chvíli kdy se Protektor a několik důstojníků zaseklo na 6 hodin v jednom z výtahů...
"Chief engineer of HMS Phantom is probably immortal. Last time when prime minister tried to kill him by sword, he accidentally knighted him."
"Luna nos custodit" - "Luna watches over us"
RicoTheCat
Administrátor

Příspěvekod Kyra » 08 pro 2014, 09:40

Nabídka dne: Zájemcům vyndám slepé střevo nebo jiný nepotřebný orgán. Třeba mozek.

Nechala jsem si vyrobit ceduli s nápisem "Kyra Skress - operace všeho druhu". Nějaký nevděčný zmetek slovo "operace" škrtnul a napsal "pitvy". Následující den bylo objeveno hned deset pachatelů. Nevěřili byste, co všechno dokáže jód.
Naposledy upravil Kyra dne 08 pro 2014, 17:17, celkově upraveno 1
"Zemřel na selhání orgánů." "Jak to?! Vždyť šlo jen o preventivní prohlídku!" "Vyndala jsem je."
Žádám velení o zakoupení terče, abych se během pauzy měla do čeho trefovat skalpely.
Kyra
Člen Fanklubu

Příspěvekod Kyra » 08 pro 2014, 15:45

Dala jsem se na vyšívání. Můj první výtvor byl nápis "mommy" vyšitý zářivě červenou bavlnkou. Nechápu, co se na tom tomu mariňákovi nelíbilo...
Kyra
Člen Fanklubu

Příspěvekod Lance Stone » 09 pro 2014, 23:54

Tak se sejde Kapitán Kapitán a Kapitán na střelici. :D
Lance Stone
Člen Fanklubu

Příspěvekod Shras » 10 pro 2014, 04:42

Pres noc se obevila vedle vchodu do kantyny prechodova komora, na nas tazavi pohled sefinzenyr jen odvetil: "Kazdy ma mit pravo volby"
Shras
Člen Fanklubu

Příspěvekod Kaihatsu » 17 pro 2014, 09:22

Z výcviku v RMMC Leonum:
Mariňák přijde, seznámí protivníkovu hlavu se svým kolenem a odejde.
Důstojník námořnictva přijde, vypočte ideální úhel pro střed, naměří trajektorii pohybu kolene a následně si jde nechat ovázat hlavu.

U admirála je jedno jestli to děláte rychle nebo pomalu.
Hlavní je požitek ze samotného aktu.
...
...
...
Ehm...Pořád se bavíme o bojovém výcviku...
Veni, vidi, ieci - Přišel jsem, viděl jsem, zastřelil jsem
Kaihatsu
Člen Fanklubu

Příspěvekod Kyra » 19 pro 2014, 11:58

Můj manžel (pro neznalé výkonný důstojník na Equinoxu) mě občas děsí. Tuhle pronesl: "Pozor, musím operovat."
Kyra
Člen Fanklubu

Příspěvekod Kyra » 02 led 2015, 11:00

Po oslavách ke mně přišlo několik případů s kocovinou. Naordinovala jsem jim Bloody Mary... Kam mi zmizely ty krevní vaky?! A SAKRA!!!
Dorazilo ke mně několik členů posádky z Royalistu s dotazem, co je dobré na kocovinu. Řekla jsem jim, ať si dají Bloody Mary, načež mi vybrakovali chlaďák s krevními vaky a šli hledat tu Mary.
Kyra
Člen Fanklubu

Příspěvekod Kyra » 07 led 2015, 13:07

Jistý pomocný kuchař z HMS Phantom má něco proti zdravotnickému peronálu Equinoxu. Asi požádám o dočasné převelení na Phantom.
(Toto není hláška, toto je první stupeň vyhrožování. Při druhém pošlu fotografie nástrojů, které používám k operacím :twisted: )
Kyra
Člen Fanklubu

Příspěvekod Shras » 07 led 2015, 20:27

Super, posadka bude nadsena zmnenou jidelnicku. :twisted:
A jen ciste pro zaznam. Muzstvo Fantomu jsou drsni vesmirni vlci(ce) ty jen tak neco nerozhazi, uz ten fakt kde se stravuji tomu napovida, zato dustojnici .. ty sem tu nevidel.... 8).
A co se tyce vyhruzek , nemam cas musim varit ..
Kód: Vybrat vše
http://shras.rajce.idnes.cz/Kuchyn
Shras
Člen Fanklubu

Příspěvekod Kyra » 07 led 2015, 22:32

Shras píše:Super, posadka bude nadsena zmnenou jidelnicku. :twisted:
A jen ciste pro zaznam. Muzstvo Fantomu jsou drsni vesmirni vlci(ce) ty jen tak neco nerozhazi, uz ten fakt kde se stravuji tomu napovida, zato dustojnici .. ty sem tu nevidel.... 8).
A co se tyce vyhruzek , nemam cas musim varit ..
http://shras.rajce.idnes.cz/Kuchyn

A hele! To vypadá skoro jako moje ošetřovna!
P.S.: však ona vás chuť na jídlo přejde. Jen co dorazím, máte u mě preventivní prohlídku
http://kyra-skress.rajce.idnes.cz/

jméno: kyra; heslo: equinox
Kyra
Člen Fanklubu

Další

Zpět na Co se jinam nevešlo