Výlet s lasem za zbraněmi

Byli jste na akci. Chtěli byste nám o tom něco říct. Máte možnost.

Výlet s lasem za zbraněmi

Příspěvekod Lance Stone » 12 říj 2017, 14:44

Účastníci:
Vevericka, Honzaf, Renfri a Lance

Dne 7. Října 2017 jsme se seskupili a nastoupili do pinasy, která začala svou cestu do zkušebního prostoru Skalice. Naše expediční jednotka měla za úkol provést rutinní průzkum technologií používaných ve Slezské konfederaci a jejich možné využití pro cvičení místních jednotek RMMC a RMN a jako nouzová výstroj pro dané oblasti.
Cestou jsme potkali bujného mustanga, ale naše pokusy zlasovat danou bestii byly marné a donutili nás k nečekaným úhybným manévrům způsobených civilním provoz, který si nebyl vědom vysokorychlostní pinasy, jenž se k němu rychle blížila. Vevericka si však i při této události pletla dál ukazujíc své schopnosti pevné vůle a Honzaf své mistrovské zvládání umění pilotního.
Na místě zkušebního prostoru bylo mnoho zástupců firem zabývajících se vojenským materiálem od svítilen přes terče po prodejce zbraní. Bylo možno vyzkoušet mnoho zajímavých kusů, avšak i přes nepříliš příznivé počasí byl zájem velký a tudíž naše skupina neměla možnost vyzkoušet všechny nabízené kusy k odzkoušení.
Naše skupina však došla k mnohým zajímavým poznatkům:
Renfri se dozvěděla, že i Galil má své dny.
Marína dokáže inspirovala vakuožrouty že Mexická kuchyně v Slezském podání má něco do sebe.
Honzaf zjistil že Sklaické počasí má neblahý vliv na místní bujnou vegetaci a brumlal něco tom, že příště tenhle boj bude radši svádět s mačetou.

Po zakončení úspěšné expedice jsme při dotankování pinasy také uctili Admirála Harringtonovou kakaem, které po menších technických komplikacích nám bylo poskytnuto obsluhou stanice.

Závěrem bych chtěl poděkovat účastníkům za příjemný den a doufám že i náš výstrojní sklad bude moci být obohacen o některé výrobky předvedené na této akci.

Capt. Lance D. Stone
CO MARDET
HMS Phantom (BC-418)
Uživatelský avatar
Lance Stone
Člen Fanklubu
 
Příspěvky: 15
Registrován: 23 úno 2014, 23:52

Re: Výlet s lasem za zbraněmi

Příspěvekod vevericka » 23 říj 2017, 11:45

Děkuji za report, ještě bych ráda doplnila, že jsme na místě potkali i další členy eskadry - Twomblyho s Marikou!
vevericka
Člen Fanklubu
 
Příspěvky: 19
Registrován: 05 dub 2013, 23:56


Zpět na Reporty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron