Camp Gregor

Byli jste na akci. Chtěli byste nám o tom něco říct. Máte možnost.

Camp Gregor

Příspěvekod Johnak » 19 dub 2015, 21:51

Tak jak se vám líbila akce?

Za sebe musím říct, že jsem nadmíru spokojený. Myslím, že to byla jedna z nejlepších polních akcí, kterou jsme v klubu měli.
When in doubt, nuke 'em!
Johnak
Autor Obsahu

Re: Camp Gregor

Příspěvekod Archen » 19 dub 2015, 23:49

Za mě a za Alexis opravdu super akce. Velké díky organizátorům a jmenoitě Voidovi zvlášť, který nás měl se zbytkem "Gumídků" na starosti a projevil s námi až skoro otcovskou trpělivost. :D
Archen
Člen Fanklubu

Příspěvekod Kotja » 20 dub 2015, 12:30

Především bych chtěl vzdát hold Káněti a jejím řidičským dovednostem, díky kterým se moje obavy, že nestihnu flamendrzug do Kyjova, ukázali jako liché.
Dále bych poděkoval organizátorům za uspořádání takové skvělé akce.
Pokud existuje podobná skupina blíže Kyjovu, tak by bylo fajn pořádat takové akce častěji byť asi spíše pro členy Royalistu
Kotja
Člen Fanklubu

Příspěvekod Twombly » 20 dub 2015, 20:26

Kód: Vybrat vše
http://uloz.to/xbqbVgzx/twombly-rar

Fotky made by můj telefon, heslo je "gregor".
Member Nr. RMN-0071-10, The Royal Manticoran Navy: The Official Honor Harrington Fan Association, Inc.
Obrázek
Twombly
Člen Fanklubu

Příspěvekod Shras » 21 dub 2015, 20:10

Akce se povedla. uz se tesim na srpen.
NEKOMU dluzim prachy .. Johnakovi a dvou pilotum co mne vezli tam a sem . poslete (SZ) mi prosim cislo uctu a kolik a ja vam to hned poslu. dik
TAI ma u mne omluvu za nas Fireteam, (to se netyka Renfry a Thyrana) napis (SZ) si jesi preferujes pevnou nebo tekutou formu omluvy.

tak a ted par hloupejch reci. rad bych skusil vypichnout par veci ktere se mne nebo z meho pohledu dalsim nepovedli. nechci zakladat nejakej flame, jen ciste muj nazor. a nikdo nerika ze spravnej.
Na zacatek si uvedomuju ze mam sam maslo na hlave, celou sobotu mne bolely zada takze se tim to omlouvam (Lancemu i Kaneti) ze muj vykon nebyl tak presvecivi jak bych sam chtel.

noc patek-sobota. ---- ja osobne jsme dost podcenil pocasi. ikdyz pocitam ze v srpnu by ten spacak mnel stacit, tak se do budoucna budu muset poohlidnout po necem teplem. a hlavne SPUNTECH DO USI.

sobota dopoledne -- celkem fajn . az na ty zada. do budoucna si poridim neco na kolena ;).

sobota 1. bojovka. tady to trochu skipalo. DOST. Shras by se mnel poradne nauct obsluhovat vysilacku. Thelvyn zachazet z ostrelovackou v boji. Lance se chovat jako velitel. Fireteam Alfa mimo Renfry a Thyrana, si vsimat co se mu deje zazadkem a neopoustet zraneneho spolubojovnika.

Jinak vsem dekuju, bylo to poucne a hlavne jsem poznal dalsi lidi z Fantomu.
Skutecne cerstve jidlo ... neuhne pred vidlickou.
Pokud mate pocit ze to nejhorsi mate za sebou... pockejte do zitra
Alpha5: Jake vysady maji mrtvi?
Lemmy Caution :Uz nezemrou.
Shras
Člen Fanklubu

Příspěvekod Tai » 27 dub 2015, 02:30

Až na ty následky, a na bezcílné posedávání po bytě, páč s tou sádrou a dvěma berlema nemůžu dohromady skoro nic dělat, jsem byla s Gregorem spokojená až na půdu - byla to nejlepší, nejzábavnější a nejpoučnější víkendovka, jakou jsem zatím absolvovala, a hned jak mi ta šlacha sroste, hlásím se na jakoukoli další v tomto stylu! (Jen si pro příště pořídím ještě přinejmenším jeden spacák a do stanu soukromou výtopnu.)
Jak už jsem psala v sekci "Camp Gregor - polní akce v Rakovníku", zkrátka super.
Přimlouvala bych se do budoucna za nějaký buď další level přepadovek, nebo za nějaký kurz první pomoci či přežití, eventuelně třeba za to slaňování, až na něj časem bude k dispozici dostatek postrojů. :twisted:
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. To je v tuto chvíli pozitivní.
Tai
Člen Fanklubu

Příspěvekod Twombly » 27 dub 2015, 21:25

Hlavně pokud příště budete chtít zase aktivně střílet, tak hlavně s dostatečným předstihem si posichrujte baterky :D

Pro příště můžeme zkusit něco víc výcvikově zaměřeného, už jsme v minulosti takové věci pořádali. Případně můžu příště vzít i odstřelovací pušku a ghillie suit a doplníme to o nějaké základy činnosti odstřelovače a průzkumu pokud by byl zájem :)
Member Nr. RMN-0071-10, The Royal Manticoran Navy: The Official Honor Harrington Fan Association, Inc.
Obrázek
Twombly
Člen Fanklubu

Příspěvekod Tai » 28 dub 2015, 01:57

Twombly: jojo, určitě, cokoli v tomto stylu je vítáno! (Akorát teda, budeme-li někde mít polehávat celý den po zemi, bude to muset být uprostřed léta, páč bych si pak nerada nadosmrti léčila ledviny a přilehlé orgány.) Hlavně, když se to i nadále ponese v tom přátelském a pohodovém duchu, jako teďka, protože kdyby se to mělo nést v duchu pravého nefalšovaného armádní buzeračního pořvávání, tak tohle chování mě rozhodně nehecuje, naopak mě krajně odpudí.
A tu baterii si do příště pořídím, slibuju - za předpokladu, že ji v armyshopu do té doby zase naskladněj. :lol: A vymyslím, kam nacpat ten erární P90kovej zásobník, co se nikam nevleze.
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. To je v tuto chvíli pozitivní.
Tai
Člen Fanklubu

Příspěvekod Shras » 28 dub 2015, 03:56

hmm baterka ja teda baterku vytahl z kveru az v utery, a totalne kaput. (mnerak se ani nerosvitil a po "nabiti" jedne clanek mrtvej a druhej dobry trteti 5.5 V (tak jsem ho jeste prmneril a hehe uz se hlasi jen jedne clanek z 3 volty :)) )nejspise pred akci budu jeste kupovat ...jinak Tai ona ta baterka jim tm stejne nejakou dobu lezi na prodejne. ..takze co treba koupit uz ted ?

pokud vim je planovanej teoreticky srpen, takze asi spis zase bude tepleji nez by se nam libilo. :D
pokud by byla nejaka ka buzerace tak .. tak se otacim a jedu dommu. ;)

osobmne by se mi libilo .. dojet v patek treba uz driv , blbnout do vecera to loupani a hodiny. a druhej den resit nejake to dobyvani a tak. (a celej den asi budu nadpopovanej praskama)
Skutecne cerstve jidlo ... neuhne pred vidlickou.
Pokud mate pocit ze to nejhorsi mate za sebou... pockejte do zitra
Alpha5: Jake vysady maji mrtvi?
Lemmy Caution :Uz nezemrou.
Shras
Člen Fanklubu

Zpět na Reporty