Sci-Fi Den v Prateru, Vídeň - 13.6. 2015

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Sci-Fi Den v Prateru, Vídeň - 13.6. 2015

Příspěvekod Johnak » 02 dub 2015, 09:13

Posádky,
chtěl by někdo v sobotu 13. června do Prateru ve Vídni? Je tam Sci-Fi Day, já už tam byl dvakrát předtím jako civil. Kdybychom přišli v kostýmech, dostaneme vouchery na oběd a na některé atrakce. Je to fajn výlet a je tam spousta rakouských geeků.
Já plánuju jet, tak rozmýšlejte, kdo by se chtěl přidat. Z logistického hlediska to má nejblíž posádka Royalistu, ale všichni jsou vítaní.
Organizátoři ovšem poskytnou podporu jen lidem v kostýmech, ne ve věcech jako černé tričko s baretem apod. Členové v kostýmech dostanou voucher na jídlo a vouchery na atrakce a také vyhrazené místo, pokud přijedete autem.

Než začne někdo šílet, že "nemá kvalitní kostým", tak vězte, že organizátoři viděli naše fotky a uniformy se jim líbí. Pokud má někdo problémy s úpravou rondonu, má čas ho přešít nebo dát někomu na úpravu (za úplatu).
K uniformě si nicméně opravdu vezměte baret a boty buďto černé polobotky nebo černé vyšší body. V zásadě jde jen o to, aby k tomu člověk neměl kecky nebo něco podobně děsivého :-)

Pokud se chce někdo přidat jako civil, bude vítán. Já tam byl jako civil už dvakrát. Tam jde jen o to, že lidé v kostýmech jsou "atrakce", tak dostanou voucher. Pokud někdo půjde s nimi a bude fotit nebo tak něco, je to jedno.

Rád bych dal dohromady alespoň pět lidí. A Prater by rád na obrázek k události dal logo eskadry. Takže se prosím hlaste a dejte vědět, co nejdřív, jak jste na tom. Do Prateru budeme muset brzy poslat seznam lidí. Nezapomeňte, že odřeknout jde vždy, s tím počítají.
When in doubt, nuke 'em!
Johnak
Autor Obsahu

Re: Sci-Fi Den v Prateru, Vídeň - 13.6. 2015

Příspěvekod Torli » 27 dub 2015, 20:56

Za mně asi ano :)
Torli
Moderátor

Zpět na Srazy, akce a cony