Camp Gregor - polní akce v Rakovníku

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

Jaká datum by vám vyhovovalo

11.-12.4.
3
18%
18.-19.4.
9
53%
25.-26.4.
5
29%

Celkem hlasů : 17

Re: Camp Gregor - polní akce v Rakovníku

Příspěvekod Tai » 15 dub 2015, 21:43

Oukej, díky moc za info i za ochotu. Já nějak už několikátý den balím, a nemůžu se hnout z místa. Mám tu kupu hromádek, chodím od jedné ke druhé a ne a ne se usnést, co s nima dál. :-D
Jo a jak mi kdosi v pondělí po Skypu tvrdil, že nemá pršet, tak já teda nevim, ale na pátek hlásej déšť (naštěstí po příjezdu snad už ne, ale bude převlhlo), na sobotu podmračeno, a teplota 8-9°C, ráno jen 2°C. Já nevim jak vy, ale já jsem chronický studenokrevník - já vám tam umrznu. :?
Jo a... o tom se tu tuším ještě nemluvilo... co alkohol? Platí nějaké doporučení či zákaz? :P Když si dovezu pívo nebo placatku na večer, budu za vyvrhele, nebo se to mantichorském a graysonském námořnictvu pro lékařské účely toleruje? ("Pro lékařské účely", rozumějte - místo rozmrazovací směsi.) :lol:
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. To je v tuto chvíli pozitivní.
Tai
Člen Fanklubu

Příspěvekod Johnak » 15 dub 2015, 23:32

Tai - já bych to nedoporučoval. I když to jsou airsoftky, pořád budeme prakticky manipulovat se zbraněma. A i když si člověk řekne "co se může stát", prostě nikdy nevíš. Hele šermíři před vystoupením taky nepijou.

V noci se budeme střídat na hlídce apod.

Na druhou stranu víme, že jsi dospělá a rozumná :-)

Jinak ad balení: jsi si jistá tím stanem? Nevím, jestli nebude zbytečný brát si stan. Je to rozbořený barák, ale pořád je to uvnitř.
When in doubt, nuke 'em!
Johnak
Autor Obsahu

Příspěvekod Tai » 16 dub 2015, 02:11

Johnak - ÓKá, štěně nechám teda doma :lol:, ale pro ten stan mám hned několik pádných důvodů, za A) bych nedokázala nechat věci někde (o spaní nemluvě), kde do nich můžou nalézt pavouci, švábi a kdejaká jiná havěť, které je v takovém prostředí všude plno a na kterou mám fóbii. Za B) jsem alergická na komáří štípance, takže bez moskytiéry pro mě není možno trávit venku noc, za C) jak už jsem předeslala, můj krevní oběh stojí za houby, takže je mi soustavně zima i při pokojové teplotě (stává se, že se i v létě opaluju v teplých ponožkách), a stačí mi málo a ze zimy ulehám se záněty nosohltanu a především s kloubama, které mám celoživotně v dezolátním stavu. Už tak dostanou zabrat, když budu dva dny v kuse na sobě nosit všecky ty kila, takže jim nehodlám komplikovat život ještě tím, že strávím noc někde v průvanu mezi vymlácenými okny - což je za D) - stan je sice tenká slupka, ale přecejen neprofoukne!
Naposledy upravil Tai dne 16 dub 2015, 06:08, celkově upraveno 1
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. To je v tuto chvíli pozitivní.
Tai
Člen Fanklubu

Příspěvekod Shras » 16 dub 2015, 04:20

ten nekdo sem byl ja:) no tap redpoved se porad upravuje... sice jsm puvodne bral ze beru jen co unesu ale .. zacinam uvazovat ze vezmu stan a spacak. Takze pokud nekdo napise, ze tam netece, nebo twombli ze se uz nevejde tak ho radsi vezmu.
Skutecne cerstve jidlo ... neuhne pred vidlickou.
Pokud mate pocit ze to nejhorsi mate za sebou... pockejte do zitra
Alpha5: Jake vysady maji mrtvi?
Lemmy Caution :Uz nezemrou.
Shras
Člen Fanklubu

Příspěvekod Twombly » 16 dub 2015, 09:05

Ok, takže - ALKOHOL NEBRAT V ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ

Uvědomte si, že i když jsou to "plastový hračky", pořád manipulujete z hlediska zákona se střelnou zbraní kategorie D.... K tomuhle bych si ještě dovolil poznamenat, že ZBRANĚ PŘI PŘEVOZU V MHD NESTE ZABALENÉ.

Tai pokud jsi až tak zimomřivá (sám jsem silně zimomřivej takže to chápu) tak si sebou hlavně nabal pokud možno co nejvíc termoprádla a dalšího příslušenství abys v těhlech pocitovejch 3 stupních byla schopná fungovat.
Member Nr. RMN-0071-10, The Royal Manticoran Navy: The Official Honor Harrington Fan Association, Inc.
Obrázek
Twombly
Člen Fanklubu

Příspěvekod Tai » 16 dub 2015, 15:27

Twombly - jojo, veškerá moira už čeká přichystaná na hromádce (na velké hromádce), a čeká, jestli se mi ji povede vměstnat do báglu. :lol:
S tím alkem mi to vůbec nedošlo, jak na tyhle akce nejezdím, tak mi ani nepřišlo na mysl, že je to vlastně nežádoucí. Soráč, budem tedy střízlit. :wink:
Tai
Člen Fanklubu

Příspěvekod Archen » 16 dub 2015, 20:21

Ještě malé ujištění pro řidiče... parkoviště na Hurce je myšleno toto?:
Kód: Vybrat vše
http://www.mapy.cz/s/hj7y

A kdybychom se náhodou cestou rozdělili, je finální místo výsadku toto?:
Kód: Vybrat vše
http://www.mapy.cz/s/hj7P

Díky
Archen
Člen Fanklubu

Příspěvekod Twombly » 17 dub 2015, 09:15

Nevím teda, jak tě kdo informoval ale ty body jsou krapet mimo body, oficiálně napsané na FB události, očekával bych že se k tobě dostaly...

Tady jsou souřadnice lokací:
Místo srazu 50.0504500N, 14.3391858E
Místo kam máte dorazit 50.0952428N, 13.7834431E
Member Nr. RMN-0071-10, The Royal Manticoran Navy: The Official Honor Harrington Fan Association, Inc.
Obrázek
Twombly
Člen Fanklubu

Příspěvekod Archen » 17 dub 2015, 10:48

Díky moc. Na FB nemám zatím práva na zobrazení akce, což je způsobené tím, že jsem ještě nikomu nenahlásil svůj FB účet, takže nejspíš nejsem v té správné skupině.
Archen
Člen Fanklubu

Příspěvekod Tai » 20 dub 2015, 01:25

Díky moc za neopakovatelný zážitek z campu - moc jsem si to užila, všecko bylo báječný, mám tolik nových zážitků a zkušeností, že z nich budu čerpat ještě dlouho! Něco takového jsem už dlouho chtěla absolvovat, prožít si armádní atmošku na vlastní kůži, po tom se člověk na všecko dívá hnedka trochu jinak, než když to vidí jen v televizi. Veliký dík organizátorům a instruktorům (nejen za zasvěcené info, ale i za všecky ty vtípky a veselé příhody z natáčení, bez kterých by to nebylo ono); všem účastníkům, páč díky našemu velkém počtu a entuziasmu to mělo ty správný grády; všem, co mi půjčili svoje zbraně, abych se s nimi mohla nechat vyfotit; všem, co to fotili; všem mým nosičům, kteří mě po zranění v poli přenášeli i s bagančaty z bodu Á do bodu Bé, a Cé, a tak dále, a především a nejvíce mé dvorní šoférce, ošetřovatelce a soumarovi štábnímu seržantovi Káněti, která se mnou i přes velké vyčerpání po příkladně odřízené cestě do Rakovníka a zpátky a nevyspalá po probděné mrazivé páteční noci ochotně a bez remcání absolvovala tříhodinový pobyt na pohotovosti, zaběhla za mě do lékárny, poprala se s automatem, který jí odmítl schlamstnout parkovací lísteček a propustit nás o půlnoci z parkoviště a podstoupila velké osobní riziko, když za mě dovlekla od auta všechny věci až domů, kde nebylo jasné, s jakou reakcí se obě po příchodu potážeme, když se tam přivalím s nechodící sádrou o dvou berlích. Káně, jsem ti převelice zauzlována! :-*

Doufám, že se ty fotky z campu co nejdřív objeví někde ke stažení, protože už se jich nemůžu dočkat!
A prosím, Vlčku a spol., co máte ty webovky, kam dáváte fotky a videa z podobných akcí - postnete mi sem na ně link? :-)

Do záznamů šéflékaře:
Zdravotní karta, hlavní. prap. Tai, bilance po návratu z výcvikové mise v Camp Gregor:
jedna natržená nebo přetržená (ošetřující lékař nebyl schopen blíže určit) šlacha v levém vnějším kůtku, jedna nechodící sádra, dva zánovní supermoderní špacírštoky, sada heparinových injekcí jako prevence proti trombóze (k vlastnoruční domácí aplikaci). Pacientka nesmí došlapovat, předpokládaná minimální doba neschopnosti výkonu služby: 10 dní, po kontrole bude dále upřesněno.
Konec hlášení.
Tai
Člen Fanklubu

Příspěvekod Shras » 20 dub 2015, 19:40

Auu, budu drzet palce. Za mne ti dluzime velkou omlouvu jsme se hnali dal, misto a bychom ti pomohli. takze se ti tim to omlouvam a ja osobne si z toho beru ponauceni.
Skutecne cerstve jidlo ... neuhne pred vidlickou.
Pokud mate pocit ze to nejhorsi mate za sebou... pockejte do zitra
Alpha5: Jake vysady maji mrtvi?
Lemmy Caution :Uz nezemrou.
Shras
Člen Fanklubu

Předchozí

Zpět na Srazy, akce a cony