David Weber v Brně

Rádi byste upozornili na blížící se con, nebo jen chcete zorganizovat nějaké setkání s ostatními uživateli? Zde máte možnost.

David Weber v Brně

Příspěvekod Johnak » 03 říj 2014, 12:15

HMS Phantom Group vás zve na setkání s americkým spisovatelem Davidem Weberem, které proběhne v listopadu 2014, kdy David Weber spolu s manželkou Sharon navštíví nejdříve Brno a následně i Prahu.
David Weber je autorem více než čtyřiceti sci-fi a fantasy románů. Jeho nejslavnější sérií je cyklus o Honor Harringtonové, důstojnici vesmírného námořnictva, která si získala fanoušky po celém světě (u nás vydává nakladatelství Polaris). David Weber a jeho manželka Sharon Rice-Weberová ČR navštívili v roce 2012 Festival Fantazie a tak se jim tu líbilo, že se rozhodli sem zavítat znovu letos v listopadu cestou z polského conu Falkon 2014.
David a Sharon dorazí do Brna 10. listopadu a 11. bude velká beseda v Knihovně Jiřího Mahena, jejíž součástí bude i autogramiáda.

Následující den 12. listopadu bude ještě samostatná beseda v knihkupectví Arrakis od 16:00.
Kromě akcí pro fanoušky si budou David a Sharon prohlížet město. David jako historik se například těší, že si udělá výlet do Slavkova. V pátek 14. listopadu se potom přesunou do Prahy, kde bude 15. listopadu opět velká beseda spojená s autogramiádou. V pondělí 17. listopadu bude následovat ještě samostatná autogramiáda od 16:00 v knihkupectví Fantasya.
V České republice je po USA druhá největší komunita fanoušků Davida Webera a jeho série o Honor Harringtonové na světě. David a Sharon mají k českým fanouškům velmi vřelý vztah. David Weber sám má také české předky (dívčí jméno jeho babičky bylo Dvorak).


David Weber v Brně - velká beseda – 11. listopadu
Kde: Knihovna Jiřího Mahena
Kdy: úterý 11. listopadu 16:00-18:00
David a Sharon budou na hodinu a půl dlouhém panelu odpovídat na dotazy fanoušků. Následovat bude autogramiáda.
Vstupné dobrovolné.

Partneři akce:
Festival Fantazie (www.festivalfantazie.cz)
Fan Base (www.starsinprague.cz)
Fantom Print (www.fantomprint.cz)
The Royal Manticoran Navy (www.trmn.org)
When in doubt, nuke 'em!
Uživatelský avatar
Johnak
Autor Obsahu
 
Příspěvky: 142
Registrován: 10 kvě 2008, 12:25

Zpět na Srazy, akce a cony

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron