Pravidla fóra

Odesláním příspěvku na tomto fóru nebo registrací souhlasíte s těmito pravidly. Čtěte pečlivě, neznalost neomlouvá.

Pravidla fóra

Příspěvekod RicoTheCat » 03 říj 2014, 06:08

Pravidla fóra


Registrací či přispěním do fóra automaticky souhlasíte s následujícími pravidly:


Pravidla pro přispívání do fóra:

 1. Při vytváření nového dotazu/tématu jej vložte do co nejvíce odpovídající, a pouze jedné, sekce. Téma pojmenujte co nejvýstižněji a držte se hlavního tématu celého fóra.
 2. Spam v jakékoliv formě není tolerován. Jelikož se těžko určuje hranice mezi tím, co spam je a co už spam není, vyhrazujeme si právo jakoukoliv zprávu označit za spam a podle toho posléze i jednat.
 3. Reklamní sdělení, odkazy do affiliate programů, inzerce a podobné příspěvky jsou zakázány.
 4. Příspěvek pište přednastavenou (defaultní) velikostí a barvou písma - barevné, velké či jinak zvýrazněné písmo slouží, stejně jako smajlíci, pouze ke zdůraznění významu části vašeho příspěvku. Nepište celé příspěvky s capslockem, caps slouží jen pro zvýraznění některého slova.
 5. Nepište 2 a více příspěvků pod sebe. A pokud budete chtít zareagovat na téma, kde jste před časem naposledy odpovídali vy, použijte funkci Upravit a zkopírujte text starého příspěvku do nového a starý smažte. (vyjímkou jsou dvě reakce oddělené delším časovým úsekem)
 6. Při použití odpovědi formou citace (tj. včetně příspěvku na který reagujete) se snažte ponechat pouze nezbytně nutnou část citovaného příspěvku pro správné pochopení vaší reakce v případě delší citace. Necitujte příspěvek přímo nad vámi (povolená je pouze částečná citace - reagujete pouze na část příspěvku).
 7. Nepoužívejte sprostá slova ani jiné urážky, nejsme na to zvědaví.
 8. Administrátoři, moderátoři ani další členové redakce webu nenesou žádnou odpovědnost za vaše příspěvky a jejich obsah. Každý nese odpovědnost pouze za své příspěvky. Stejně tak každý admin, moderátor či jiný člen redakce webu nese zodpovědnost pouze za své příspěvky a jejich obsah.
 9. Hypertextové odkazy v aktivní formě jsou povoleny pouze v rámci domény hmsphantom.cz. Jakékoliv odkazy jdoucí mimo doménu je nutno vkládat v neaktivní formě v tagu CODE.
 10. Warez v jakékoliv podobě je zakázán.Pravidla podpisů na fóru:

 1. Na podpisy se vztahují i pravidla pro přispívání do fóra!
 2. Obrázek v podpisu nesmí být větší než 450x150px a velikostí přesahovat 100kB. Každý uživatel má povolen maximálně jeden obrázek s těmito rozměry. Případně si může dát do podpisu obrázků víc s tím, že na šířku budou mít obrázky maximálně 450px a součet výšek všech obrázků nebude větší než 150px.
 3. Text v podpisu je omezen celkovou délkou podpisu, která závisí na aktuálním nastavení fóra. Toto je možné zjistit při vytváření/editování podpisu nad textovým polem.
 4. Podpis nesmí být příliš vysoký. Posouzení je na každém moderátorovi.
 5. Platí zákaz používání vulgarismů, či urážek.
 6. Text by měl být psán defaultní velikostí a barvou.
 7. Vyhrazujeme si právo podpis smazat "bez uvedení důvodu" (některé podpisy sice neporušují pravidla, ale třeba nejsou moc vhodné, nebo se nám prostě nějakým způsobem nelíbí...)
"Chief engineer of HMS Phantom is probably immortal. Last time when prime minister tried to kill him by sword, he accidentally knighted him."
"Luna nos custodit" - "Luna watches over us"
Uživatelský avatar
RicoTheCat
Administrátor
 
Příspěvky: 45
Registrován: 10 kvě 2008, 11:23
Bydliště: Plzeň

Zpět na Pravidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron