Členové

Detail uživatele - jodarkrider

Offline

Jméno: Jana Otahal

Pohlaví: Neuvedeno

Registrace: 15.4.2018

Pochází z: Zlínského kraje

Účast na akcích:    

Aktivita člena: - Dead

Posádkové jméno: Jan Darkrider

Námořnictvo: Královské Mantichorské Námořnictvo

Loď: HMS Royalist / BC-410

Hodnost: Komandér RMN (od: 1.4.2019)

Služební zařazení: Výkonný důstojník

Služební záznam: Na HMS Royalist se Darkrider nalodila 4. května 2018 a od té doby slouží jako mladší Taktický důstojník, v hodnosti mladšího poručíka (Lieutenant Junior Grade).

Krom záliby v 'agresivní diplomacii' a válečné taktice vůbec, ji ve volném čase můžete najít u šálku kávy, kterou možná pije více než je zdrávo, nebo tráví čas tím, že se štengruje s jednou nejmenovanou seržantkou z mariňáckého kontingentu přítomném na HMS Royalist.

Poručík Darkrider má svůj vlastní humor, není nad nejapnými vtípky, užívá si sarkasmu a nejeden by řekl, že je občas cynická až na půdu. Nicméně, svoji práci má ráda a vždy se snaží svoji posádku, ale i Královské Mantichorské Námořnictvo prezentovat v tom nejlepším světle, i přesto, že taktem a sociální grácií zrovna neoplývá.

----

Přeloženo do reálií našeho světa - zálibami Darkrider jsou hlavně: Sci-fi, fantasy, ale i různé formy roleplayingu. Je také náruživou hráčkou počítačových her - Bývaly časy, kdy se aktivně věnovala jisté nejmenované taktické hře na kompetitivní úrovni, díky čemuž procestovala nemalý kus Evropy.

Krom toho se aktivně věnovala 10 let historickému šermu a má za sebou 4 roky karate. Má zálibu ve vojenství a je sběratelem všemožných a nemožných uniforem.

Krom Honorverse se aktivně podílí na dění ve Star Trek fandomu.

A také o sobě píše v brzkých hodinách ve třetí osobě, na to přeci musí být nějaká 'odborná' diagnóza, nu což moji milí klávesnicoví psychologové a psychiatři?

Vyznamenání:

RMN - Queen Elizabeth III Coronation Medal

RMN - Space Service Deployment Ribbon

Nimitzův postřeh: