Členové

Detail uživatele - jodarkrider

Offline

Jméno: Jana Otahal

Pohlaví: Neuvedeno

Registrace: 15.4.2018

Pochází z: Zlínského kraje

Účast na akcích:     

Aktivita člena: - Active

Posádkové jméno: Jan Darkrider

Námořnictvo: Královské Mantichorské Námořnictvo

Loď: HMS Royalist / BC-410

Hodnost: Komandér RMN (od: 1.4.2019)

Služební zařazení: Výkonný důstojník

Služební záznam: Na HMS Royalist se Darkrider nalodila 4. května 2018 jako mladší Taktický důstojník, v hodnosti mladšího poručíka (Lieutenant Junior Grade). Nicméně na základě pravidla 'aktivního blbce' byla povýšena do hodnosti komandéra a dosazena do funkce výkonného důstojníka necelý rok po svém nalodění.

Krom záliby v 'agresivní diplomacii' a válečné taktice vůbec, ji ve volném čase můžete najít u šálku kávy, kterou možná pije více než je zdrávo, nebo tráví čas tím, že se štengruje s jednou nejmenovanou seržantkou z mariňáckého kontingentu přítomném na HMS Royalist.

Komandér Darkrider má svůj vlastní humor, není nad nejapnými a hambatými vtípky, užívá si sarkasmu a nejeden by řekl, že je občas cynická až na půdu. Nicméně, svoji práci má ráda a vždy se snaží svoji posádku, ale i Královské Mantichorské Námořnictvo prezentovat v tom nejlepším světle, i přesto, že taktem a sociální grácií zrovna neoplývá.

----

Přeloženo do reálií našeho světa - zálibami Darkrider jsou hlavně: Sci-fi, fantasy, ale i různé formy roleplayingu. Je také náruživou hráčkou počítačových her - Bývaly časy, kdy se aktivně věnovala jisté nejmenované taktické hře na kompetitivní úrovni, díky čemuž procestovala nemalý kus Evropy.

Dále se dříve aktivně věnovala historickému šermu a má za sebou 4 roky karate. Není žádným tajemstvím, že si libuje ve středověkém boji a její obsese s celoplátovými zbrojemi - hlavně s těmi z Itálie - z 15. století je naprosto evidentní. Krom toho má zálibu v militariich všeobecně a je sběratelem všemožných a nemožných uniforem.

Vedle Honorverse se aktivně podílí na dění ve Star Trek fandomu.

A také o sobě píše v brzkých hodinách ve třetí osobě, na to přeci musí být nějaká 'odborná' diagnóza, nu což moji milí klávesnicoví psychologové a psychiatři?

Vyznamenání:

RMN - Knight Companion of the Order of King Roger

RMN - Saganami Cross

RMN - Queen Elizabeth III Coronation Medal

RMN - Space Service Deployment Ribbon

RMN - Navy Rifle Sharpshooter Ribbon

RMN - Mentioned in Dispatches

Nimitzův postřeh: