Kalendář Squadron Babes 2015 – PŘEDOBJEDNÁVKY

Jak bylo nedávno oznámeno, ženy Eskadry 39, v čele s kapitánkou Blancou, se rozhodly ve službě královně a pro čest námořnictva nejen cedit krev (či plazmu), ale dokonce se vzdát i svého oblečení. Zaštítěné pouze svou odvahou a vlajkami ozbrojených složek, v jejichž řadách slouží, se postavily tváří v tvář fotoaparátu.

Výsledky jejich snažení mohou nyní zdobit přepážku vaší ubikace po celý příští standartní rok v podobě kalendáře formátu A3.

 Cílem tohoto podniku je pozvednout morálku mužstva (a tristní náborová čísla…) a zároveň získat prostředky pro organizaci, která se stará o veterány ozbrojených a záchranných sborů státu, jež je kotvištěm naší eskadry – České republiky. Více o organizaci REGI Base, kterou jsme se rozhodli podpořit výtěžkem z prodeje kalendářů – můžete zjistit na jejích webových stránkách.

Tímto oficiálně zahajujeme možnost kalendář PŘEDOBJEDNAT.

Systém předobjednávek je jednoduchý:

1) Pošlete na emailovou adresu hmsphantomcrew@gmail.com email, v jehož předmětu uvedete „Kalendář – předobjednávka“ a v těle emailu počet kusů, které předobjednáváte, a preferovaný způsob předání (na akci v Praze/Brně, případně zaslání poštou).

2) Uhradíte příslušný počet peněz na Phantom účet2300103545/2010, přičemž do zprávy pro příjemce uvedete svou přezdívku a počet placených kusů. V případě zájmu lze příslušnou částku uhradit i přes PayPal.

Exkluzivně předobjednávková cena kalendáře je 250,- Kč (plus případné poštovné). Můžete však, pokud se vám nápad líbí, přispět i více – vše bude odevzdáno výše zmíněné organizaci.

Předobjednávka je platná teprve uhrazením ceny na účet (příp. PayPal). Pokud k úhradě nedojde, bude vám počítána cena, jako byste si kupovali kalendář až hotový. Pokud si budete chtít koupit již vytištěný kalendář na některé z akcí, bude vás stát 300,- Kč.

A pokud se stále rozhodujete, tady je několik „ochutnávkových“ obrázků, které vám to dilema usnadní.

CPT Blanca, CO HMS PhantomLTCDR Lessis, šéflékařka GSN EquinoxLTSG Kyra Skress, chirurg GSN Equinox